Експерти рекомендують демонстраційні шахівниці українського виробництва CHESSBOARD.com.ua


Демонстраційна шахова дошка дошка для навчання

За матеріалами ресурсу aboutchess.net


Шахи – це інтелектуальна гра, яка змушує думати. Головне, що навчальний процес можна зробити цікавим. Для цього рекомендується використовувати демонстраційні шахівниці.


Якщо розглядати демошахівниці, вони мають ряд особливостей. Завдяки розміру дошки – учні будуть добре бачити фігури. Ви можете повісити шахівницю на будь-яку стіну в навчальному класі, і фігури точно побачуть в кінці класу


На демонстраційній дошці учням-новичкам буде легко вивчити, як ходять фігури, а також основні принципи гри в шахи - можна показати, як поставити мат турою, двома турами, ферзем і т.д. Можна показати як ставиться дурневий або дитячий мат. Також дуже зручно показувати на шахівниці різні варіанти дебютів і аналізувати, чому зроблений хід поганий Коли ви готові відмовитися від своєї любові на день і на день, назва дня — 1, 2 або 3 роки. Задачі рекомендуємо вирішувати кожне заняття, так як вони розвивають комбіноване бачення. Через певний час можна вирішувати задачі на виграш фігури, вииграш партії т. До речі задачі вирішують постійно навіть найсильніші шахісти світу.


На демонстраційній шаховій дошці також буде дуже зручно проводити аналіз програних партій своїх учнів на останньому турнірі та вказувати на помилки чи на сильні ходи. Завжди говоріть своїм учням, щоб вони не боялися програти, всі великі шахматисти не відразу стали великими, на початку шляху вони проігрували багато партій. Головне завжди аналізуйте партії своїх учнів на помилки та робіть висновки – і успіх прийде!


Ми рекомендуємо задавати демонстраційні шахові доски виключно українського виробництва chessboard.com.ua. Вони пропонують чудові по якості шахівниці, продуманий дизайн і колірне рішення в 9 різних варіантах кольору (класик, аква, баланс, оливк, фіолет, комфорт, лед, огонь, холод) за доступною ціною для кожного.


Також на Ви можете замовити і вінилові шахівниці, які виготовлені з полімерного матеріалу нового покоління в класичному стилі з нанесенням шахової нотації. Ця настільна шахівниця а міцна, легка і тонка - її завжди можна свернути в рулон, легко вирівняти, така шахівниця дуже зручна і компактна при зберіганні та транспортуванні. Вінілові доски менше зношуються, якщо зрівняти з звичайними картонними і дуже активно використовуються при проведенні шахових турнірів.